"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Header
Andrzej Wrona powołany za Mateusza Bieńka w trybie pilnym.
Dodał- Admin -:   20-08-17 23:08:32 - Kadra Polski mężczyzn - 1/52/53/54/55/5


         Mistrzostwa Europy rozpoczynają się już w czwartek, dlatego kontuzja Bieńka to ogromny problem dla De Giorgiego. W związku z tym, do drużyny trenującej w Spale w poniedziałek dołączy Wrona.         Powołanie dla naszego środkowego to skutek kontuzji, której doznał Mateusz Bieniek.Jak podaje Polsat Sport, ostateczny skład Polaków na Lotto Eurovolley Poland 2017 zostanie ogłoszony prawdopodobnie w środę po południu.

         "Miał być szalik i kibicowanie z trybun, a będzie koszulka i... Przykro mi z powodu kontuzji Mateusza Bieńka na ostatniej prostej przed ME, miałem nadzieję, że to moje awaryjne powołanie nie będzie potrzebne. Zdrowia Bieniu! A ja wracam do pakowania..." - napisał siatkarz ONICO Warszawa na Facebooku.

         O kontuzji Bieńka poinformowano w niedzielę. - Nastąpiło uszkodzenie drugiego stopnia więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, uszkodzenie mięśnia prostownika długiego palców i troczka prostowników. Uraz jest bolesny, Mateusz porusza się samodzielnie (...) - powiedział lekarz kadry Jan Sokal.

         Ostateczny skład reprezentacji Polski zostanie podany najprawdopodobniej przez De Giorgiego podczas odprawy technicznej w środowe popołudnie.

Mateusz Bieniek kontuzjowany.  (Reprezentacja Polski mężczyzn).
Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane
footer